ZAPROSZENIE NA III OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY ROBOTÓW – LEGROBOT 2016

Zapraszamy na III ogólnopolskie zawody robotów LEGROBOT 2016. Niecodziennie brzmiące nazwy: Mikro sumo, Line follower to określenia tylko niektórych konkurencji, które zostaną rozegrane w waszawskim Muzeum Techniki i Przemysłu w niedzielę, 29 maja 2016 r. Wystartują zawodnicy z całej Polski, głównie młodzież gimnazjalna i licealna, ale z uwagi na otwartą formułę zawodów zapraszamy również młodszych i starszych zawodników oraz publiczność zainteresowaną zmaganiami robotów. Wystartują przede wszystkim autorskie konstrukcje zbudowane od podstaw przez zawodników, bez udziału gotowych zestawów producentów zabawek. Patronat naukowy nad zawodami objął Dziekan Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskej. Więcej informacji o konkurencjach i rejestracja elektroniczna zawodników na stronie www.legrobot.pl   III OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY ROBOTÓW  - LEGROBOT 2016 MtiP, PkiN w Warszawie, plac Defilad 1 29.05.2016, godz. 10.00 – 16.00 Organizatorzy: Koło robotyki LEGROBOT w Legionowie Muzeum Techniki i Przemysłu w Warszawie Niepubliczna Szkoła im. Jana Pawła II w Legionowie Partonat Naukowy Dziekan Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress