TITLE

DESCRIPTION

14 PAŹDZIERNIKA W NASZEJ SZKOLE

Wszyscy obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji z inicjatywy SU został przygotowany film z życzeniami i podziękowaniami dla całego Zespołu Milenium.  Samorząd uczniowski częstował małych i dużych słodkościami. Został rozstrzygnięty konkurs "Jesienna kartka":
I miejsce Sophie 2a
II miejsce Łucja 2a
III miejsce Dominika 2a
Wyróżnienia
Zosia 2a, Jania 1a
Gratulujemy!!!
Obchodziliśmy Dzień Dobrego Słowa. Uczniowie obejrzeli film "Piotruś Królik ", który miał na celu pokazać dzieciom: co to jest konflikt, jak radzić sobie w sytuacjach konfliktowych,  co ułatwia w rozwiązaniu konfliktu.  Wspólnie omawialiśmy te zagadnienia w klasach, dzieliliśmy
się swoimi doświadczeniami i pomysłami.
To był bardzo miły i odświętny dzień.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress