TITLE

DESCRIPTION

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

NSP PRZY PIŁSUDSKIEGO

Pożegnaliśmy trudny rok dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Pożegnaliśmy księdza Tomasza, który przenosi się do mareckiej parafii 😪. Jesteśmy dumni, że wiele udało się osiągnąć 💪. Nasi Najlepsi z Najlepszych, Laureaci Konkursów, Osobowości Roku i Ludzie Postępu to nasza duma 👏. Życzymy wszystkim cudownych wakacji i odpoczynku przed kolejnym, pełnym wyzwań, rokiem szkolnym 🏝️🏕️🏖️🌅. Do zobaczenia za dwa miesiące 👋👋👋

 

NSP PRZY PARKOWEJ

"Tak niedawno się spotkaliśmy, a już rozstania nadszedł czas" - tymi słowami żegnaliśmy w piątek, 25 czerwca, uczniów klas ósmych. Było sentymentalnie, a jednocześnie wesoło, bo w końcu nadszedł upragniony czas wakacji. Rozdano nagrody za wyniki w nauce i konkursy przedmiotowe. Nie zabrakło również występów artystycznych. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości zakończenia roku szkolnego oraz pożegnania klas ósmych.

Życzymy udanych wakacji! 🌞🌺🍧🚣‍♀️🚵⛵️🏖

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress