TITLE

DESCRIPTION

Wolontariusz AIESEC w naszej szkole

Od 25 września do 13 października 2017 w ramach projektu „International Education” gościliśmy w naszej szkole wolontariusza AIESEC. Zajęcia odbywały się w języku angielskim, co dawało Wam, drodzy Uczniowie, możliwość sprawdzenia swojego poziomu opanowania języka oraz zdobywania nowych umiejętności i nowych doświadczeń. Do tej pory gościliśmy studentów z Brazylii i Chile. Tym razem nasz gość przybył z Algierii. Wiele się działo... Spotykaliście się z Zino nie tylko na lekcjach, ale i na przerwach oraz w świetlicy. Wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w zajęcia bardzo dziękujemy. Realizacja tego projektu nie miałaby racji bytu, gdyby nie zaangażowanie całej społeczności szkolnej. Podziękowania należą się wszystkim. Szczególnie jednak dziękujemy Rodzicom naszej uczennicy Agaty Zacharjasz - Pani Agnieszce i Panu Igorowi, którzy zobowiązali się przyjąć wolontariusza do swojego domu i zorganizowali mu czas po zajęciach w szkole, co wymagało ogromnej odpowiedzialności i zaangażowania. Dziękujemy za ten trud i poświęcenie!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress