TITLE

DESCRIPTION

ŚWIATOWY DZIEŃ KROPKI W SZKOLE W JABŁONNIE 15.09.2017

15.09.2017 r. obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Kropki. Jest to program mający na celu rozwijanie talentów dzieci oraz budzenie wiary we własne siły. Wszystkie klasy rozpoczęły ten dzień od obejrzenia filmu o Vashti - nieśmiałej dziewczynce, która nie mogła uwierzyć w swoje możliwości. Jednak dzięki symbolicznej kropce i swojej nauczycielce uwierzyła w siebie. Jako ciekawi odkrywcy podjęliśmy zabawę badawczą pt. „Kolorowe przyjaźnie” i sprawdziliśmy, jakie kolorowe kropki w połączeniu ze sobą stworzą nam inną barwę. Następnie za pomocą mimiki i gestów pokazywaliśmy swoje talenty. Ustaliliśmy, że każdy z nas jest wyjątkowy, bo ma inne, niezwykłe umiejętności. Jedni pięknie śpiewają, inni rysują, grają na instrumentach, a jeszcze inni doskonale liczą lub czytają. Wszyscy jesteśmy bardzo zdolni. Dlatego też stworzyliśmy wspólny "kropkowy świat", rozwijając swoją wyobraźnię stworzyliśmy piękne prace plastyczne. Na zajęciach wszyscy świetnie się bawiliśmy. Nasze prace, podobnie jak te Vashti, tworzą małą galerię na korytarzu szkolnym.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress