TITLE

DESCRIPTION

SPOTKANIE Z MÓWCĄ MOTYWACYJNYM ANGELO PENTARISEM

13 stycznia 2020 r - data, która na długo zapadnie w naszej pamięci. Dlaczego? Otóż uczestniczyliśmy w wyjątkowym spotkaniu z niezwykłym człowiekiem Angelo Pentarisem - Grekiem, który przyjechał specjalnie do nas aż z Los Angeles. Wykład "Jak uwolnić swój całkowity potencjał" został zorganizowany w Miejskim Ratuszu przez naszą szkołę i Fundację Promień Słońca w ramach 9 Dni Osób Niepełnosprawnych z inicjatywy pani Pauliny Żmijewskiej - współwłaściciela naszej szkoły. U Angela tuż po urodzeniu zdiagnozowano paraliż czterokończynowy, a pięciu różnych lekarzy powiedziało jego rodzicom, że nigdy nie będzie mógł ruszyć ani rękami ani nogami. A jednak tak się nie stało. Angelo gra na perkusji, porusza się samodzielnie i jest przykładem, że o siebie trzeba walczyć, że :"jeżeli czegoś pragniesz, zawsze znajdziesz do tego drogę", że: "żeby osiągnąć swój cel, trzeba ciężko pracować, mieć zapał i pasję" Na zakończenie wykładu mogliśmy posłuchać, jak doskonale gra na perkusji. Razem z zespołem Shandy & Eva zagrali utwory z najnowszej płyty dziewczyn GIVE IT A TRY. Mogliśmy wysłuchać lirycznego utworu "Czasem", a także energetycznej piosenki "Don't know why".  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress