TITLE

DESCRIPTION

PIKNIK RODZINNY 2019 – RELACJA ZDJĘCIOWA

15 czerwca nasze niepubliczne szkoły podstawowe świętowały wspólnie na III Pikniku Rodzinnym w szkole przy ul. Modlińskiej 105A. Ideą tego wydarzenia jest integracja uczniów, rodziców i nauczycieli. Tegorocznym tematem przewodnim było hasło "Powróćmy jak za dawnych lat". Każda z klas obu szkół zaprezentowała się w występie nawiązującym do jakiegoś okresu XX wieku - były więc propozycje z lat dwudziestych, siedemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych; zarówno dekoracje, jak i stroje pasowały do wybranej stylistyki. Nasi aktywni rodzice przygotowali stoiska z atrakcjami dla dzieci. Nie zabrakło też słodkiej waty cukrowej i - dla równowagi 😉 - rozgrywek sportowych. Z radością stwierdzamy, że to był bardzo udany dzień!          

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress