TITLE

DESCRIPTION

PIKNIK RODZINNY – 9.06.2018

9 czerwca 2018 odbył się nasz Piknik Rodzinny. Niepubliczne Szkoły Podstawowe im. Jana Pawła II z Jabłonny i Legionowa w sobotnie przedpołudnie przywitały gości wyjątkowymi występami i atrakcjami. Mogli oni spędzić czas z bliskimi i wziąć udział w niezwykle ważnym dla naszych placówek dniu. Program rozpoczął się od występów tanecznych każdej z klas, które dzielnie przygotowywały się do tego wydarzenia pod kierownictwem swoich wychowawców. Zapał, zaangażowanie oraz przede wszystkim serce włożone w każdy taneczny pokaz były widoczne już od pierwszych chwil występów. Uczniowie prezentowali tańce z różnych krajów: Turcji, Rosji, Polski, Indii, Włoch, Chin, Japonii, Afryki, Grecji, Hiszpanii, Austrii, USA, Czech. Na szczególną uwagę zasługiwały również kostiumy, które dopełniały całą choreografię i dodawały smaku każdemu z występów. Była to także doskonała okazja, aby wręczyć nagrody, dyplomy oraz wyróżnienia dla uczniów występujących podczas Festiwalu Teatralnego „Maska”. Po skończonych tanecznych oraz muzycznych emocjach na dzieci czekały atrakcje przygotowane na terenie przed szkołą: dmuchana zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, mega bańki mydlane, malowanie twarzy oraz wata cukrowa gratis dla wszystkich. Można było obejrzeć popisy psów ratowniczych z Sekcji Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Ratownictwo Wodne Modlin. Pojawił się również wóz strażacki z OSP Jabłonna, który skutecznie zadbał o lekkie ochłodzenie podczas tego upalnego, sobotniego popołudnia. Klasowe stoiska gwarantowały dobrą zabawę z wodnymi tatuażami i pismem chińskim, slimy’ami, robótkami ręcznymi, samodzielnym przygotowaniem musli, warsztatami mydlarskimi, makijażami w stylu Bollywood, malowaniem włosów, origami, warkoczykami. Sportowego ducha można było poczuć przy nauce gry w tenisa i badmintona oraz w meczu Rodzice - Dzieci. Chętni mogli dołączyć do akcji DKMS #KOMÓRKOMANIA, gdzie rejestrowali się jako potencjalni dawcy szpiku kostnego. To był wspaniały dzień obfitujący w rodzinną atmosferę oraz moc atrakcji. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za obecność oraz zaangażowane w przygotowanie Pikniku Rodzinnego.

Szczególne podziękowania kierujemy do: • Pani Justyny Urgacz, właścicielki pracowni Warsztaciarnia JustEwalia - ręcznie robione mydła i świece oraz Pani Sylwii Klimek za zaangażowanie w stoisko klasy 4b, • Mam uczniów klasy 1a z Legionowa za tworzenie warkoczykowych fryzur , • Pani Moniki Beli, • Panów Waldemara Krawczyka i Krzysztofa Kiełbasińskiego,

• Wszystkich osób, które włączyły się w promocję #KOMÓRKOMANII, Pani Patrycji Karpiesiuk i rodziców kl. IV z Legionowa oraz zgłoszonych 56 dawców, • Rodziców z kl. VI z Legionowa tańczących poloneza,

• Pań Katarzyny Gałaj, Agnieszki Podgajny i Marii Nowickiej, • Pani Olgi Lisewicz i Oli Gizińskiej oraz Pani Anny Ficner-Ogonowskiej, • Pani Sylwii Adamowicz, Państwa Jagieło i Państwa Samsel, • Pana Albano Neira Navarro za inicjatywę i zrobienie toru przeszkód, • Pań Kingi Woźniak i Ewy Sarnackiej,

• Pań Anny Krzywkowskiej i Joanny Olszewskiej,

• Pani Katarzyny Grabowskiej-Wawrzenieckiej i Przewodników psów ratowniczych z Sekcji Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Ratownictwo Wodne Modlin, • Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jabłonnie • Uczennic Pani Agaty Wrotkowskiej pomagających przy malowaniu twarzy

  • Marty Bałkoty i wszystkich, którzy tego dnia byli z nami.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress