TITLE

DESCRIPTION

PASOWANIE NA UCZNIA W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 – NSP W JABŁONNIE

18 października w naszej szkole odbyło się Pasowanie na Ucznia. Wszyscy uczniowie, którzy dołączyli do klas 1-6, zostali uroczyście przyjęci do naszej szkolnej rodziny.
Pierwszą częścią był quiz, który składał się z zabawnych pytań i odpowiedzi dotyczących życia szkoły. Każdy z uczniów wylosował pytanie i wybrał odpowiedź spośród trzech wariantów. Wszyscy wykazali się dobrą znajomością szkolnych zwyczajów oraz poczuciem humoru, a publiczność dopingowała swoim koleżankom i kolegom.
Oficjalna część rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odśpiewaniem hymnu narodowego. Następnie uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie, po którym Pani Dyrektor Helena Olkucka przystąpiła do pasowania. Naznaczyła wszystkich symbolicznym ołówkiem i przywitała w gronie pełnoprawnych uczniów naszej szkoły. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy otrzymał imienny dyplom.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!
Niech słowa przysięgi na długo zapadną w Waszej pamięci!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress