TITLE

DESCRIPTION

MARCOWE DNI DOBREGO SŁOWA

W piątek 12 marca obchodziliśmy w naszej szkole przy Piłsudskiego Dzień Dobrego Słowa. Wiemy wszyscy, że dobre słowa leczą, czynią cuda, dlatego też warto się nimi dzielić i pamiętać o nich na co dzień. Wzorując się na przepięknym filmie zatytułowanym „Podaj dalej”, w którym chłopiec w ramach zadania domowego musiał pomóc trzem osobom i uruchomił łańcuszek szczęścia, klasa Ia pod kierunkiem pani Hani rozdawała wszystkim uczniom i nauczycielom szkoły „dobre słowo”:
❤️ Jesteś wyjątkowy! ❤️ Możesz wszystko! ❤️ Dziękuję, że jesteś! ❤️ Uwierz w siebie! ❤️ Życzę szczęścia! ❤️ Spełnienia marzeń! ❤️ Pięknie wyglądasz! ❤️ Dobrze, że jesteś!
❤️ Uśmiechnij się! ❤️ Dużo radości! ❤️ Dobrego humoru!
❤️ Miłego dnia!
Zadaniem wszystkich dzieci było wziąć ze sobą dobre słowo i podać dalej.
A więc... podajemy dalej!
W tym miesiącu Dzień Dobrego Słowa w szkole przy Parkowej organizowały klasy 7c oraz 6c.
Ponieważ w marcu obchodzimy Dzień Kobiet, postanowiliśmy nieco wydłużyć czas świętowania. Klasy miały do przygotowania życzenia, laurki, wierszyki itp. o tematyce związanej z tym właśnie dniem. Każdej kobiecie należy się dobre słowo i to nie tylko od święta 😉
A ponieważ Dzień Kobiet obchodzimy 8 marca, bo.... kobieta to ósmy cud świata 😊, przesyłamy każdej z Nas, która to czyta, moc pozytywnej energii 😽💋🌺

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress