LUTOWY DZIEŃ DOBREGO SŁOWA – WALENTYNKI

W dniu 12 lutego 2021 r. w naszej szkole odbył się Walentynkowy Dzień Dobrego Słowa zorganizowany przez Samorząd Szkolny i klasę 2B.
Tego dnia czekała nas moc atrakcji:
 Wielu z nas ubrało się w kolorach miłości – czerwień, róż...
 Podjęliśmy się wyzwania – która klasa wykona najdłuższy łańcuch z serc ze słowami w języku polskim i angielskim związanymi z walentynkami. Okazało się, że najważniejsza w tym zadaniu była współpraca rówieśnicza i moc słów powiązanych z miłością 😉
❤️ Ogłoszony został konkurs na Najpiękniejszą kartkę walentynkową.
❤️ Klasa 2B zajęła się organizacją i przeprowadzeniem poczty walentynkowej. Wielu z nas dostało tajemniczą walentynkę.
❤️ Poza tym każda klasa otrzymała:
💞 kartkę z kalendarza, wiadomości na temat święta obchodzonego 14 lutego i zagadki,
💞 malowankę XXL, którą należało skleić i wspólnie pokolorować,
💞 walentynkę do wykonania - Gołąbeczki
💞 bingo walentynkowe,
💞 instrukcję do wykonania serca techniką origami dla najbliższych.

Zabawa była rewelacyjna! Ciekawi jesteśmy, czyja kartka walentynkowa okaże się najpiękniejsza?
Dziękujemy Samorządowi i klasie 2B za tak wspaniały, radosny i pełen miłych słów dzień.
Uczniowie klas 4A, 4B i 5A również brali udział w Walentynkowym Dniu Dobrego Słowa - w sposób zdalny. Samorząd przygotował kilka atrakcji. Klasy stworzyły wspólne kartki walentynkowe, wzięły udział w konkursie na szybkie odczytywanie słów walentynkowych napisanych wspak oraz wykonały techniką origami misia z serduszkiem w dłoniach.