TITLE

DESCRIPTION

KONFERENCJA Z UDZIAŁEM BILLA ROGERSA

9 grudnia 2017 odbyła się w sali widowiskowej legionowskiego ratusza zorganizowana przez nas konferencja dla nauczycieli z udziałem Billa Rogersa. Bill Rogers pracuje w Australii i Wielkiej Brytanii. Jest konsultantem edukacyjnym, autorem wielu książek, autorytetem w dziedzinie kierowania zachowaniem uczniów, utrzymania dyscypliny podczas lekcji, skutecznego nauczania oraz wdrażania strategii wychowawczych. Podczas konferencji przedstawiał uczestnikom cenne i pomocne wskazówki do pracy z dziećmi i młodzieżą. Na wystąpienie eksperta przybyli nauczyciele zarówno z Legionowa i okolic, jak i dalszych części Polski. Trzy wykłady poświęcone zostały niezwykle istotnej kwestii, jaką jest radzenie sobie z niewłaściwym zachowaniem uczniów w czasie lekcji. Bill Rogers szczególny nacisk kładzie na konieczność okazywania wzajemnego szacunku. Wskazywał na potrzebę opanowania nauczycieli i popierając wieloma przykładami z własnych doświadczeń, uświadamiał, które postawy pedagogów przynoszą pożądane efekty. Konferencja została zorganizowana przy wsparciu Wydawnictwa Edukacyjnego "Fraszka".  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress