TITLE

DESCRIPTION

DZIEŃ PAPIESKI 2018

14 października obchodziliśmy Dzień Papieski. Jest to dla nas bardzo ważne święto - okazja do oddania hołdu patronowi naszej szkoły św. Janowi Pawłowi II. Tegoroczne hasło "Promieniowanie ojcostwa" stanowiło temat przewodni koncertu przygotowanego przez uczniów naszych trzech placówek pod kierunkiem Pań Dyrektor Heleny Olkuckiej i Urszuli Chrulskiej oraz Pana Rubena Lopeza Fernandeza. Gościnnie zagrała Olena Tasinkiewicz. Koncert odbył się w kościele Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie. Dzieci przypomniały zebranym w kościele parafianom nauki Jana Pawła II. Nie zabrakło przesłania o wartościach stanowiących podstawę rodziny, które zostały symbolicznie zilustrowane dekoracją stworzoną przez Panią Anetę Marciniak. Wśród ważnych refleksji pojawiła się również ta o modlitwie, do której nawiązał ksiądz proboszcz Hieronim Średnicki, dziękując za przygotowany koncert. Mamy nadzieję, że ten wzruszający występ pozostanie w pamięci wszystkich słuchaczy i napełni ich nadzieją na kolejny rok.      

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress