TITLE

DESCRIPTION

W BUDYNKU NASZEJ FILII W JABŁONNIE OD WRZEŚNIA 2018 POPOŁUDNIAMI BĘDZIE DZIAŁAĆ SZKOŁA MUZYCZNA „PRELUDIUM”.

Szanowni Państwo,

od września tego roku otwieramy Niepubliczną Szkołę Muzyczną I st. PRELUDIUM w Jabłonnie, której siedziba będzie mieścić się w budynku Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II przy ul. Modlińskiej 105 A. Będzie to nowa szkoła muzyczna, jednak poparta doświadczeniem dobrze prosperującej szkoły muzycznej znajdującej się w Nowym Dworze Mazowieckim. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć muzycznych dla dzieci w różnym wieku:

Preludki - zajęcia grupowe z kształcenia słuchu z rytmiką dla najmłodszych: 4, 5 i 6-latków. Indywidualne zajęcia gry na instrumentach (do wyboru fortepian, skrzypce, wiolonczela, gitara, akordeon i perkusja) oraz grupowe z kształcenia słuchu Cykle nauczania: 6-letni - dzieci w wieku 7-9 lat oraz 4-letni - dzieci w wieku 10-16 lat Zerówka muzyczna dla 6-latków (indywidualna nauka gry na wybranym instrumencie oraz grupowe zajęcia z kształcenia słuchu) Indywidualne zajęcia wokalne

Zajęcia w szkole muzycznej będą odbywały się popołudniami.

Każdy uczeń naszej szkoły muzycznej przechodzi tzw. przesłuchanie, gdzie zostanie zbadany słuch melodyczny, rytmiczny, harmoniczny, a także predyspozycje dziecka do wybranego instrumentu.

Specjalnie dla uczniów szkół Milenium przygotowaliśmy rabat w wysokości 15 % (na wpisowe jak i czesne za pierwszy miesiąc nauki) dla pierwszych 15 kandydatów wpisanych na listę szkoły muzycznej.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.jablonna.preludium.edu.pl

Zachęcam również do prześledzenia naszego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/Preludium-1703608019856899/, na którym widoczna jest duża aktywność naszej szkoły podczas koncertów, konkursów, egzaminów i audycji muzycznych.

Terminy przesłuchań: 8 i 16 czerwca (bezpłatnie).

Zapraszam do kontaktu!

Z poważaniem,

dr Przemysław Piekutowski

e-mail: jablonna.preludium@gmail.com

mobile: 517 463 300

www.jablonna.preludium.edu.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress