TITLE

mgr Justyna Górska - Guzik

Nauczyciel muzyki, chemii

wykształcenie wyższe pedagogiczne

• mgr inż.technologii chemicznej - Politechnika Radomska im. Kazimierza Pułaskiego
  • mgr sztuki Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie - wydział artystyczny
  • autor podręczników do muzyki wydawnictwo OPERON

Codziennie rano staram się mimo pośpiechu poświęcić choć chwilę mojemu synkowi.
Najbardziej lubię... spędzać czas z rodziną na łonie natury.
Nie byłam w stanie przewidzieć... wielu rzeczy. Kiedy pracuje się w szkole każdy dzień jest niespodzianką a uczniowie stale mnie zaskakują i zadziwiają.
Cenię sobie... uczciwość.
Często... mam tak dużo spraw na głowie, że nie wiem w co mam ręce włożyć.
Marzę o... pięknych i długich wakacjach z rodziną
Zawsze... uśmiecham się (no może prawie zawsze).
Przeraża mnie... nienawiść i agresja
Dzień kończę... z książką w ręce a często również z głową na książce.
U uczniów cenię... prawdomówność, uczciwość, kreatywność, chęć działania, dobre serce.
Na bezludną wyspę zabrałabym... Bardzo nie chciałbym znaleźć się na bezludnej wyspie. Kocham ludzi i nie wyobrażam sobie życia w samotności.
Uczniów do nauki motywuje... poszukując w nich dobrych i mocnych stron oraz nagradzając ich postępy.
Nauczycielem zostałam ponieważ... Chyba odziedziczyłam ten zawód po mamie. Nie wyobrażam sobie siebie w innej pracy.