TITLE

DESCRIPTION

mgr Anna Lipińska

mgr ANNA LIPIŃSKA

Nauczyciel historii i edukacji początkowej

Wykształcenie wyższe pedagogiczne

• Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku- wydział historyczny specjalność nauczycielska i europeistyczna
  • Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku- wydział pedagogiczny edukacja elementarna (przedszkolna i wczesnoszkolna) z terapią pedagogiczną

Codziennie rano... z uśmiechem witam nowy dzień.
Najbardziej... lubię rozmawiać z ludźmi.
Cenię... sobie przyjaźń i życzliwość.
Zawsze chciałabym... aby otaczali mnie sami dobrzy, życzliwi i pozytywnie nastawieni do życia  i innych ludzie.
Przeraża mnie... zło jakie ludzie potrafią wyrządzić innym oraz to, że czas tak szybko mija.
Dzień kończę... wspólną herbatką z najbliższymi i bilansem minionego dnia.
U uczniów cenię... pracowitość, ciekawość świata, poszukiwanie odpowiedzi, dbanie o dobro wspólne  i pokonywanie własnych słabości.
Nauczycielem zostałam... ponieważ lubię pracować z dziećmi i chciałabym wskazać im drogę do szukania odpowiedzi na ważne i mniej ważne pytania jakie staną przed nimi.
Uczniów do nauki motywuję... dodając im wiary w ich własne możliwości, mówiąc np. na pewno to umiesz zrobić tylko jeszcze o tym nie wiesz, spróbuj.