TITLE

DESCRIPTION

WIGILIA 2018

NSP na ul. Piłsudskiego

 

19 grudnia zebraliśmy się w legionowskim ratuszu na wigilijnym koncercie klas O-V. Spotkanie rozpoczęliśmy niespodzianką: filmem z udziałem wszystkich uczniów i wychowawców klas z naszej szkoły nakręconym przez prowadzącego kółko filmowe pana Aleksandra Wąsika. O poszczególnych klasach wypowiedzieli się w filmie również pani Wicedyrektor Małgorzata Róg-Lewicka, ksiądz Tomasz Kamola oraz nasza niezastąpiona pani Bożenka Pietrak. Koncert rozpoczął się występem kółka wokalno-instrumentalnego pani Kasi Jankowskiej, a po nim prezentowały się kolejno klasy z wybraną świąteczną piosenką. Swoim układem choreograficznym pochwaliły się również cheerleaderki pod kierunkiem pani Izabeli Nierwińskiej. Pani Agata Wysocka-Boszko podsumowała działania szkolnego wolontariatu, a zwycięzcy świątecznego konkursu literackiego odebrali nagrody za najlepsze opowiadania. Nie zabrakło także tradycyjnych życzeń od pani Dyrektor Heleny Olkuckiej. Na koniec wszyscy uczniowie pojawili się na scenie jeszcze raz, by wspólnie z nauczycielami i rodzicami zaśpiewać kolędę. Przeżyjmy jeszcze raz te emocje, oglądając zdjęcia:

   

NSP na ul. Modlińskiej

 

Koncert Kolęd w legionowskim ratuszu to wydarzenie, na którym spotykamy się co roku. 18 grudnia nie mogło być inaczej. Klasy 0 - VI przygotowały wspaniałą niespodziankę pod czujnym okiem prowadzącego w naszej szkole kółko filmowe - pana Aleksandra Wąsika. Występy uczniów poprzedzone były krótkimi filmikami, na których uczniowie opowiadali o sobie. Mogliśmy posłuchać, czego życzą wszystkim w nowym roku oraz z okazji świąt. Słuchając kolęd, poczuliśmy bożonarodzeniową atmosferę. Serdeczność, wzajemna życzliwość, a także wspaniałe emocje wypełniły ratusz w ten niezwykły wieczór.

     

NSP i gimnazjum na ul. Parkowej

 

Na scenie sali widowiskowej Ratusza zgodnie z tradycją naszej szkoły odbyło się przedstawienie gwiazdkowe przygotowane przez uczniów klas gimnazjalnych i podstawowych. W przedświątecznym okresie, który jest zazwyczaj niezwykle pracowitym czasem w szkole, grupa młodzieży z klas III b gimnazjum oraz klas VII i VIII z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyła w próbach  przedstawienia pod tytułem Baśń - Dwanaście miesięcy na podstawie baśni rosyjskiej do muzyki Szostakowicza, Czajkowskiego i Musorgskiego. Występ został nagrodzony brawami. Pragnę podziękować wszystkim wykonawcom za bardzo twórczą atmosferę w okresie przygotowań do występu oraz wspaniałą postawę, przygotowanie kostiumów i zachowanie. W przedstawieniu wzięli udział: klasa III b - Marysia, Natalia, Zosia, Julia, Amelia oraz Bartek, Mateusz; klasa VIII a - Julia, Pola, Zosia, Zuzia, Benita, Wojtek, Alessandro, Mikołaj; klasa VIII b - Bogna, Anastazja, Karolina, Maja; klasa VII a - Małgosia, Kalinka, Lorian, Hubert, Mateusz, Jurek, Jędrzej, Leon, Bernard; klasa VII b - Robert, Karolina, Maja, Natalia, Wiktoria, Olga, Marcela, Malwina.

   

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress