TITLE

DESCRIPTION

PREZENTACJA WYKŁADU PETERA SCHMIDTA PODCZAS WSPÓŁORGANIZOWANEJ PRZEZ NAS KONFERENCJI „Autyzm. Życie z zespołem Aspergera”

20170401_1044061 kwietnia razem z Powiatem Legionowskim, PIK-iem oraz Fundacją "Promień Słońca" zorganizowaliśmy konferencję z udziałem dr. Petera Schmidta, który w 2007 roku dowiedział się, że cierpi na zespół Aspergera. Diagnoza był wytłumaczeniem inności, jaką odczuwał od najmłodszych lat. Peter Schmidt napisał na ten temat wiele książek. Prowadzi również wykłady na całym świecie dla nauczycieli, rodziców, opiekunów. Zorganizowana przez nas konferencja wzbudziła wielkie zainteresowanie, sala pękała w szwach, a prelegent zachwycił słuchaczy. Dał nadzieję rodzicom dzieci ze spektrum autyzmu, że mogą one wieść ciekawe i spełnione życie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałami, jakie otrzymaliśmy od Petera Schmidta po konferencji:  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress