Listopadowy Dzień Dobrego Słowa w szkole w Jabłonnie – moc Dobrych Wzmacniających Słów w kierunku Paryża

Listopadowy Dzień Dobrego Słowa w szkole w Jabłonnie przypadł 16 dnia tego miesiąca, miesiąca refleksyjnego, skłaniającego do różnych przemyśleń na temat życia, umierania, naszych wartości. Zbiegł się on niestety również z tragicznymi wydarzeniami we Francji. W związku z tym, na wstępie naszego spotkania, cała brać uczniowska wraz z nauczycielami i panią Dyrektor podczas minuty ciszy wysyłali w kierunku Paryża moc Dobrych Słów w postaci myśli, kondolencji i wyrazów współczucia rodzinom tragicznie zmarłych. Potem zastanawialiśmy się nad własnymi trudnymi chwilami, kiedy one są i jak je przeżywamy, aby każda klasa mogła stworzyć bank Dobrych Wzmacniających Słów na takie właśnie chwile. Umieściliśmy je następnie w „Pudełkach z Dobrymi Słowami na pochmurne dni”. Można do nich sięgać, gdy mamy taką potrzebę, chociaż życzymy wszystkim, aby ”pochmurnych” dni było jak najmniej!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress