Marta Wąsik

Wicedyrektor, nauczyciel języka polskiego

• Uniwersytet Warszawski, kierunek filologia polska, specjalizacja nauczycielska, studia magisterskie
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, filologia polska ze specjalizacją komunikowania publicznego oraz nauczycielską, studia licencjackie

Codziennie rano... wstaję w dobrym humorze.
Najbardziej lubię... spędzać czas w miłym towarzystwie, tańczyć, śmiać się i powodować uśmiech u innych.
Nie byłam w stanie przewidzieć…. w moim życiu zmiany, chociaż do nich dążę, przychodzą wtedy, gdy najmniej się ich spodziewam… dlatego staram się nic nie przewidywać, by życie wciąż mogło mnie zaskakiwać.
Cenię sobie... szczerość i  życzliwość.
Często... oglądam zdjęcia.
Marzę o... tym, by nigdy nie żałować, że nie robiłam wszystkiego, żeby być szczęśliwa.
Zawsze... staram się patrzeć na pozytywne strony każdej sytuacji.
Przeraża mnie... obłuda.
Dzień kończę... myśląc już o następnym.
U uczniów cenię... pomysłowość i świeże spojrzenie.
Uczniów do nauki motywuję... budząc ich ciekawość i okazując im zainteresowanie.
Na bezludną wyspę zabrałabym... bilet powrotny, by po jednym dniu odcięcia od rzeczywistości, szybko móc do niej wrócić.
Nauczycielem zostałam ponieważ... robię wszystko, żeby realizować swoje marzenia, a ten zawód był jednym z nich.