Marta Pawluk

Wicedyrektor, nauczyciel języka polskiego

Wykształcenie wyzsze pedagogiczne

• Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek: pedagogika ogólna, specjalność: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna (studia licencjackie)
  • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek: edukacja artystyczna, specjalność: edukacja plastyczna (studia licencjackie)
  • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek: pedagogika specjalna, specjalność: terapia pedagogiczna (studia magisterskie)

Codziennie rano... myślę sobie, że to będzie dobry dzień! 😀
Nie byłam w stanie przewidzieć... zazwyczaj dużo rozmyślam i staram się przewidywać wiele scenariuszy…
Najbardziej lubię... czekoladę, koty i wspólnie spędzony czas z mężem.
Cenię w sobie ... otwartość na drugiego człowieka.
Często... kładę się za późno spać 😉
Zawsze... pamiętam o bliskich.
Marzę... o dalekich podróżach, własnym mieszkaniu i szczęśliwej rodzinie!
Zawsze... pamiętam o bliskich.
Przeraża mnie ... bezsilność.
Dzień kończę... rozmową z ukochanym mężem.
Na bezludną wyspę zabrałabym... męża, najbliższych i przyjaciół – ale wtedy ta wyspa nie byłaby już taka bezludna 😉
U uczniów cenię... radość, spontaniczność i chęć do działania.
Uczniów do nauki motywuję... dobrym słowem i wiarą w ich możliwości.
W wolnym czasie... plotkuję z najbliższymi popijając ciepłą herbatę z miodem, cytryną i sokiem z malin – pychota!
Nauczycielem zostałam ponieważ...  zawsze chciałam nim być! A może to sprawka genów odziedziczonych po rodzinie mamy? 😉