TITLE

DESCRIPTION

FESTIWAL NAUKI 2018

„Wychowaj dziecko do szczęścia - buduj relacje” – taki temat został wybrany przez naszą szkołę na tegoroczny Festiwal Nauki w Jabłonnie 22-23 września 2018. Na naszym stoisku pragnęliśmy pokazać nieszablonowe pomysły i metody, jakimi uczymy i wychowujemy uczniów.  Nauczyciele języków przygotowali gry rodzinne; nauczyciele wczesnoszkolni – materiały na zrobienie „gniotków”, zwierzątek z drucików kreatywnych i  ludzików ze skarpetek, można było również kodować,  rozwiązywać kwizy psychologiczne i malować na folii; nauczyciele matematyki – łamigłówki i gry planszowe; nauczyciele WF-u – gry sportowe. Nie zabrakło również tak lubianego przez dzieci malowania twarzy, a także porad logopedy i psychologa. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również skarby Ziemi – skały i minerały zebrane przez nauczycieli geografii.  Z kolei na amatorów słodkości czekała wata cukrowa. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.        

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress